Cake pops

CAKE POPS A ICH JEDINEČNOSŤ

Cake pops sú skvelé! Nie sú len pochúťka pre deti, dospelí ich milujú ešte viac. Cake pops sa stali trendom, ktorý sa naozaj podaril. Tento jednoduchý dezertík, ktorý všetci zbožňujú je vďačnou sladkosťou na každej detskej oslave či svadbe.

Jedinečné a iné

Ich jedinečnosť spočíva hlavne v ich poslaní. Deti sú z nich nadšené a predbiehajú sa kto si vezme posledný. Dospeláci ochutnajú a idú si po ďalší. Existuje len jedna rada – majte ich na oslave vždy dostatok, pretože miznú hneď ako prvé.

Výnimočne chutné

Ich chuť je jednoznačne fantastická. Môžete si ich pripraviť extra čokoládové, vanilkové, citrónové, malinové… Všetko závisí len na vašej predstavivosti a kreativite. Stačí zvoliť vaše obľúbené cesto, skombinovať ho s krémom a kvalitnou čokoládou. Pamätajte, že Cake pop je dezert, ktorý má svoje právoplatné miesto v modernom cukrárstve. Práve preto je dôležité zvoliť cesto len na ne a nepoužiť „odrezky“ z iných koláčikov. Nie je to predsa kokosová guľka v košíčku, v ktorej sa nachádza všetko čo zostalo – je to Cake Pops!

Krásne

Ich poslanie nie je len v chuti ale aj v dizajne. Cake pops môžete dozdobiť rovnako krásne ako cupcakes. Zdobiť ich môžete rôznymi farebnými posypmi, marcipánovými ozdôbkami, mašličkami či perličkami. Majú veľké využitie na svadbách, kde sa hodia na krásne nazdobený Candy bar. Sú to proste malé, chutné a krásne dezertíky, ktoré si zaslúžia obdiv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *